Šofér měl v těle drogy a zpočátku i hodně kuráže

KROMĚŘÍŽ – Akční zásah podnikla v úterý 10. ledna policejní hlídka v Kroměříži. Snažila se totiž zastavit řidiče, kteří před jejím služebním autem začal ujíždět. K rozumu přivedla šoféra až namířená policejní zbraň.

Test na drogy nedopadl pro řidiče dobře. foto: PČR

„Řidič při ujíždění poškodil čtyři zaparkovaná vozidla. Pak z vozu vystoupil a začal utíkat. Následně se ukryl za zaparkovaným autem. Hlídka muže zadržela pod hrozbou namířené zbraně,“ popsala zásah mluvčí policie Barbora Balášová.

K události došlo v ulici Obvodová kolem desáté hodiny večer. Policisté u zadrženého řidiče provedli zkoušku na drogy, která měla pozitivní výsledek. Při lustraci navíc zjistili, že hříšník nemá řidičák a je po něm vyhlášeno pátrání.

„Třicetiletý muž byl v hledáčku policie ze Zlína. Putoval tedy do tamní policejní cely,“ dodala Balážová. Policejní zákrok se obešel bez zranění. Ničema způsobil na zaparkovaných autech škodu za 200 tisíc korun.
INZERCE

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Chata Kouty
INZERCE
Radio Haná