Šofér měl v těle drogy a zpočátku i hodně kuráže

KROMĚŘÍŽ – Akční zásah podnikla v úterý 10. ledna policejní hlídka v Kroměříži. Snažila se totiž zastavit řidiče, kteří před jejím služebním autem začal ujíždět. K rozumu přivedla šoféra až namířená policejní zbraň.

Test na drogy nedopadl pro řidiče dobře. foto: PČR

„Řidič při ujíždění poškodil čtyři zaparkovaná vozidla. Pak z vozu vystoupil a začal utíkat. Následně se ukryl za zaparkovaným autem. Hlídka muže zadržela pod hrozbou namířené zbraně,“ popsala zásah mluvčí policie Barbora Balášová.

K události došlo v ulici Obvodová kolem desáté hodiny večer. Policisté u zadrženého řidiče provedli zkoušku na drogy, která měla pozitivní výsledek. Při lustraci navíc zjistili, že hříšník nemá řidičák a je po něm vyhlášeno pátrání.

„Třicetiletý muž byl v hledáčku policie ze Zlína. Putoval tedy do tamní policejní cely,“ dodala Balážová. Policejní zákrok se obešel bez zranění. Ničema způsobil na zaparkovaných autech škodu za 200 tisíc korun.
INZERCE
Advokátní kancelář Matěna Advokátní kancelář Matěna

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Festival zdraví Olomouc
INZERCE
Chata Kouty