Horoskopy pro týden 22. 5. - 28. 5.


Beran (21. 3. – 20. 4.)

Prezentace práce nebo postojů vám půjde dobře. Jste si vědomi svých hodnot a předností. Lidé vám budou naslouchat. Jako by se otevřely dveře, na které jste čekali. Je vhodná doba pro získávání nových pozic, vědomostí nebo pro nové vztahy.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Společná činnost s partnerem přestává být zajímavá. Lákají vás nové aktivity, nové nápady a další plány. I když narazíte na kritiky, svou vlastní cestu upevníte. Důvěra v sebe se vyplatí. Vylepšíte si pracovní kredit.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Nemluvte, nemyslete, zastavte se. Nejdále se dostanete, když budete pozorovat a naslouchat. S podporou partnera můžete odstartovat významné věci. O novinky se postarají také děti. Důvěřujte, změny jsou přínosné.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máte spoustu nápadů, ale, zatím si je necháváte pro sebe. Buď se vám nedostává energie nebo chybí správná chvíle. Nebojte se, tento pocit potrvá jen krátce. Promyslete detaily. Po víkendu očekávejte dobré zprávy.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Domácí radosti vám už připadají všední. Je čas něco nového začít, nabourat stereotyp všedního dne. Členové rodiny se budou na změnách podílet. Pozor na sklon k prchlivosti. Dopřejte všem možnost říct vlastní názor.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Přesvědčíte se o tvrzení, že náhody nejsou a užijete si radost z neplánovaného setkání. Také dáte najevo nesouhlas všude tam, kde ho pocítíte. Tím uvolníte stavidla a spustíte lavinu nenápadných úspěšných změn.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Jestli jste v minulých dnech nechali práci volně plynout, pak teď se všechno mění. Opřete se do svých úkolů naplno. Nově si zorganizujte pracovní den, odstraňte všechno, co vás zdržovalo. Nezapomínejte při tom i na sebe.

Šťír (24. 10. – 22. 11.)

Držíte se pravidel a situací, která vám moc volnosti k rozletu nedávají. Uvědomte si, že není čas ztrácet čas. V tomto týdnu vás čeká náročná komunikace. Jako odměna přijde zpráva, která vás příjemně překvapí.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Čeká vás přepočítávání peněz nebo přehodnocení dlouhodobých závazků. Na projekty a vztahy, které nefungují, se už nespoléhejte. Jestli vás pohodlnost vede k nicnedělání, tak se přemozte, jinak budete později litovat.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Sice po změnách netoužíte, přesto se kolem vás začnou dít. Některé situace vám udělají skutečnou radost. Týden bude velmi nabitý. Je potřeba zvolit systematický přístup, abyste všechno zvládli bez zádrhelů.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V práci i v soukromí se vám bude dařit. S partnerem zahájíte další etapu. Najdete nový druh společné zábavy nebo shodu v plánování investic. Užijte si to. Najděte si čas na i na péči o své zdraví.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Profesní záležitosti vás zcela pohltí. Pár věcí bude jinak, některé novinky pozitivně změní situaci. Hvězdy vám přejí. O víkendu se objeví menší problém, možná názorový střet, ale vše se brzo vysvětlí.


INZERCE
Pivovar Maxmilian
INZERCE
Festival Filharmonie Olomouc
INZERCE
Flexi Interiery
INZERCE
Design Olomouc