Horoskopy pro týden 6. 2. - 12. 2.


Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pro zadané lvy by měl být prioritou vztah. Skoro všichni singl jedinci se seznámí s osobou, s níž souzní na první dobrou. Pokud máte zdravotní problém, zajděte k lékaři. Také se vám podaří urovnat drobné rozmíšky.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Jestli máte dojem, že nemůžete uplatnit svůj talent, vzdělání nebo děláte práci, která vás nebaví, neinspiruje a nenaplňuje, začněte plánovat změnu. Bude to správný počin, neboť ideální uplatnění najdete brzy.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

V práci se připravte na větší požadavky, odpovědnost nebo složitější úkoly, než jste měli dosud. Bude to prověrka, co zvládnete, zda jste člověk na správném místě. V této zkoušce obstojíte. A dokonce vám nabídnou například stáž v zahraničí nebo možnost dál se vzdělávat.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Jestli jste sami, nevysedávejte doma, neboť horoskop naznačuje lásku, která se k vám blíží. Zadané Váhy by se měly ve volném čase věnovat drahé polovičce na plný úvazek, díky tomu se do vztahu vrátí romantika jako v období namlouvání.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

V zaměstnání budete velmi úspěšní, ale měli byste pamatovat i na sebe a zamyslet se nad tím, jak si organizujete každodenní povinnosti. Volný čas věnujte víc rodině, nebo se do vašeho vztahu vloudí krize.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Budete řešit nějaké trauma z minulosti, ale máte dost sil, abyste to vyřešili. Štěstí se na vás usměje ve všech aktivitách souvisejících se zahraničím, počínaje vztahem na dálku a konče pracovními kontakty nebo pěknou dovolenou.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Planety aktivují vaši nejduchovnější zónu. Budete více vnímaví na různé indicie. Rovněž odhalíte jedince, kteří vám za zády zpochybňují vaše plány a životní úspěchy. Všechno negativního se elegantně zbavíte.

Šťír (24. 10. – 22. 11.)

Pro vás zní motto týdne: „Odpuštění a usmíření.“ Ozvat byste se tedy měli lidem, se kterými se delší dobu nestýkáte a kteří se vám kvůli názorům odcizili. Budete velkorysí. Určitě vás potěší i zlepšení finanční situace.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Sebevědomí byste mohli rozdávat a pořád ho budete mít nadbytek. Skvělé je, že na co sáhnete, to se vám povede. A pro co se rozhodnete, bude vždy správná a vlastně ta nejlepší volba, což se týká pracovních i soukromých aktivit.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud si myslíte, že vás už nic nemůže překvapit, přesvědčíte se o opaku. V určité situaci nebo na nějakém místě se ocitnete poprvé v životě a bude to neuvěřitelné dobrodružství. Pokud jste singl, tak najdete lásku.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Dávejte si pozor na pomoc druhým lidem. Dobře si ověřte, kdo vás o ni žádá. Je velmi reálné, že půjde o bezpáteřního člověka, který už nějakou dobu žije na cizí účet.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pro Štíry nastává dobrá doba na koupi nebo prodej nemovitosti. Víkend bude vhodný na cestování, vzdělávání v neobvyklém oboru nebo vyřešení problému v širším příbuzenstvu. Pozor na drobné úrazy nebo nachlazení.


INZERCE
Plavecký areál Zábřeh
INZERCE
Festival zdraví Olomouc
INZERCE
Chata Kouty
INZERCE
Plavecký areál Zábřeh