Nové buňky, psí park nebo altánek? Rozhodnout můžete vy

KROMĚŘÍŽ – Už jen do konce listopadu mohou lidé rozhodovat o tom, který projekt získá od kroměřížské radnice zelenou. Bude to psí park, výměna unimobuněk ve Žlíbku nebo snad víceúčelový altán na Hanáckém náměstí?

„Nenechte si utéct příležitost ovlivnit to, jak bude město vypadat. Zapojte se, hlasujte pro svůj projekt, hlasujte pro vaši Kroměříž,“ vyzval starosta Tomáš Opatrný.

Hlasování se odehrává zde. Lidé mají k dispozici celkem tři hlasy – z toho dva kladné a jeden záporný. Takzvaný participativní rozpočet, tedy možnost vybrat si, kam samosprávy investice nasměřují, si v posledních letech získává stále větší oblibu.

 „Průběžné pořadí v hlasování je zatím následující – vede psí park, na druhém místě je revitalizace Těšnovic – nová unimo buňka a třetí je víceúčelový altán na Hanáckém náměstí,“ dodala koordinátorka projektu Lucia Dusíková z odboru investic kroměřížské radnice.
INZERCE

Názory k článku

Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.INZERCE
Pivovar Maxmilian
INZERCE
Radio Haná